Tourist Apartment San Telmo
Gelegen binnen 8 minuten loopafstand van de Paseo de la Historieta, heeft Tourist Apartment San Telmo Buenos Aires een eenvoudige toegang tot Once treinstation dat ervandaan ligt.
Dit appartement ligt op een steenworp afstand van de Parrillada mixed grill en bevindt zich in de San Telmo wijk. Dit appartement ligt binnen 10 minuten loopafstand van het metrostation Belgrano en op slechts 1 km afstand van de Obelisco de Buenos Aires. Tourist Apartment San Telmo ligt in de buurt van de Mercado San Telmo.
Voor uw comfort zijn een bidet en een apart toilet beschikbaar bij het appartement.
De accommodatie is uitgerust met zelf-catering voorzieningen zoals een waterkoker, een koelkast en een oven, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden. Deze accommodatie is te bereiken binnen 10 minuten loopafstand van Paseo Colon 1100 bushalte.
- Luchthavens
- Luchthaven Jorge Newbery Airfield11 km
- Treinstations
- Constitución railway station1,5 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Tourist Apartment San Telmo.
Als gasten bij Tourist Apartment San Telmo verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Buenos Aires bezoeken, de Paseo de la Historieta (600 m) en het Teatro Colón, gelegen op 25 minuten lopen verderop. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Tourist Apartment San Telmo in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Tourist Apartment San Telmo naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Tourist Apartment San Telmo te boeken?
De prijs van het boeken van Tourist Apartment San Telmo is $36.